4.9545454545455 1 1 1 1 1 Ocena 4.95

Emerge™ to frakcyjny, nieablacyjny laser diodowy wykorzystywany do rewitalizacji skóry i usuwania drobnych niedoskonałości.

Zabiegi świetnie sprawdzają się u osób chcących pozbyć się drobnych zmarszczek, lub spłycić te głębsze. Za jego pomocą wyrównujemy strukturę skóry, pozbywamy się drobnych przebarwień, zwężamy pory, zmniejszamy blizny i rozstępy. Poprawie ulega napięcie i jędrność skóry.

Laser Emerge jako jedyny posiada certyfikat FDA potwierdzający bezpieczeństwo i skuteczność w usuwaniu „kurzych łapek” na tak delikatnym obszarze, jakim jest okolica oka.

Laser emituje impulsy w postaci mikrowiązek światła, które tworzą kolumny uszkodzeń w naskórku i skórze właściwej, pozostawiając otaczające tkanki nienaruszone, dzięki czemu proces gojenia się skóry po zabiegu jest szybki. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę, pobudzona zostaje wzmożona produkcja kolagenu i elastyny.

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które  penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.

Większość zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3 - 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Rezultaty: