5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Elektroporacja i jonoforeza – zabiegi z użyciem prądu

 

Elektroporacja to metoda wspomagająca przenikanie makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek. Wykorzystujemy tutaj tworzenie kanałów w błonach komórkowych pod wpływem pola elektromagnetycznego. Krótkie impulsy elektryczne o wysokim napięciu powodują dezorganizację lipidów i powstanie nietrwałych przestrzeni w błonach komórkowych. 

Zjawisko elektroporacji zapewnia bezinwazyjny i bezbolesny transport składników aktywnych. Zastosowanie odpowiednich potencjałów elektrycznych inicjuje powstanie dodatkowych kanałów, które ułatwiają i przyspieszają wnikanie składników odżywczych zawartych w kosmetykach do głębokich warstw skóry. Po zaprzestaniu działania napięcia elektrycznego, powstałe kanały zanikają odtwarzając ciągłą i integralną strukturę błony.

Jonoforeza jest zabiegiem, w trakcie którego wykorzystuje się działanie prądu stałego, który poprzez wprowadzanie do tkanek jonów działa leczniczo na skórę. Jony wprowadzone do skóry tą drogą gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej. Aktywność prądu ma odżywczy wpływ na tkanki, działa przeciwzapalnie i resorpcyjnie.

W gabinecie łączę te dwie metody. Dobierając odpowiednie preparaty możemy wykorzystać prąd w walce ze wszystkimi problemami skóry. Prąd zapewnia głębokie przenikanie preparatów oraz świetne efekty zabiegów.

5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Zabieg Geneo maksymalnie skrócony - nie nakładamy dodatkowego serum, maseczki, bez masażu na zakończenie zabiegu. 

Wszystko po to, aby zabieg był możliwie najkrótszy w czasie. Całość zajmuje zaledwie 30 minut.

Dzięki zaawansowanej technologii Geneo efekty są spektakulane. Rezygnujemy z części relaksacyjnej, specjalnie dla zabieganych, spieszących się osób.

 

 

5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

 

geneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą.

Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

 

 
Microbubble technology – 3 efekty pielęgnacyjne:
 • naturalne, głębokie dotlenienie skóry
 • złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka
 • wchłanianie składników rewitalizujących skórę

 

Dotlenienie
Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.
Złuszczanie
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.
Wchłanianie
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

 

 

 

 

 

 

Zabiegi kosmetyczne wykonywane przy pomocy urządzenia geneO™ dają natychmiastowe, zauważalne gołym okiem efekty. Sprawiają, że skóra jest dogłębnie nawilżona i odżywiona, a do tego promienna, pełna wigoru, bardziej ujędrniona i zdecydowanie młodsza. W zależności od tego, jakie efekty końcowe chcemy osiągnąć, zabiegi kosmetyczne geneO™ wykonywane są w dwóch wersjach: NeoRevive (redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry) i NeoBright (poprawa gładkości skóry, rozjaśnienie i rozświetlenie koloru tkanki).
 
Zabieg geneO™ jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Daje natychmiastowe efekty poprawy wyglądu skóry, wyrównania jej kolorytu i przywrócenia gładkości. Skutecznie redukuje drobne zmarszczki. Ponieważ trwa krótko, działa błyskawicznie i nie wymaga rekonwalescencji jest znakomity dla tych, którzy chcą poprawić wygląd tuż przed ważnym wydarzeniem.
 
Już dziś podarujcie sobie odrobinę luksusu. Wybierzcie zabieg, który nie tylko poprawi urodę, ale także ukoi zmęczoną i podrażnioną skórę.
 
 

 

 

 

 

 
 
 

5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00
Maksymalne dotlenienie skóry dla jej natychmiastowego odmłodzenia i ujędrnienia.
 
Zabieg NeoRevive® wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive® , które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą geneO™ masaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.
 
Efekty zabiegu NeoRevive®:
 • Zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziałanie jej starzeniu.
 • Łagodzi wygląd cienkich linii i zmarszczek.
 • Poprawia gęstość i ujędrnienie skóry.
 • Regeneruje matową cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.
 • Naturalnie dotlenia skórę twarzy.
 • Zmniejsza pory.
 • Nawadnia i odżywia skórę.
 • Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.

 

 

Składniki NeoRevive®:
 • Ryboza - Cząsteczka cukru energetyzująca komórki, o działaniu przeciwzmarszczkowym.
 • Olej z pestek granatowca właściwego - Miejscowe stosowanie produktów zawierających granat może zmniejszyć widoczność zmarszczek, zmniejszyć zaczerwienienia oraz zapobiec dalszym uszkodzeniom. Ponadto, badania wykazały, że ekstrakt ze skórki granatu spowalnia zużycie kolagenu w skórze.
 • Olej z owoców dzikiej róży - Olejek zmiękczający o właściwościach antyoksydacyjnych.
 • Palmitoil Tripeptyd-5 (i) gliceryna - Stymuluje syntezę kolagenu, ujędrnia skórę i eliminuje skutki działania enzymów metaloproteinazy macierzy pozakomórkowej (MMP), mających wpływ na starzenie się skóry.
 • Octan tokoferylu - Skuteczny w leczeniu fotostarzenia się skóry.
 • Palmitynian askorbylu - Stabilna i niekwasowa forma witaminy C, będąca skutecznym przeciwutleniaczem.
 • Kwas hialuronowy - Nawilża i zapobiega utracie wilgotności, nadając skórze sprężystość.
 • Retinol - Skuteczny przeciwutleniacz i regulator komórek skóry.

 

 

 

5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00
Innowacyjne połączenie najwyżej jakości składników dla rozjaśniania i odżywienia skóry.
 
NeoBright®  To doskonały sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright® delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.
 
Efekty zabiegu NeoBright®:
 • Intensywnie, ale delikatnie rozjaśnia skórę.
 • Redukuje pigmentację i uszkodzenia skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce.
 • Naturalnie dotlenia i nawilża skórę.
 • Rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.
 • Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.
 • Poprawa gęstości i odżywienie skóry
 • Wyrównuje koloryt cery
 • Zapewnia długotrwałe korzyści.
 
 
 
Składniki zabiegu NeoBright®:
 
 • Askorbianianofosforan magnezu - Stabilna forma witaminy C stanowiąca skuteczny przeciwutleniacz. Ta forma witaminy C znana jest również ze swoich właściwości nawilżających i zwiększających elastyczność.
 • Kwas kojowy - Badania pokazują, że kwas kojowy skutecznie powstrzymuje produkcję melaniny. Zarówno kwas glikolowy, jak i o-dwuhydroksybenzen są substancjami skutecznie redukującymi ilość pigmentu w przypadku melazmy.
 • Kwas azelainowy - Kwas azelainowy jest zazwyczaj zalecany przy leczeniu trądziku i hiperpigmentacji.
 • Retinol - Skuteczny przeciwutleniacz i regulator komórek skóry.
 • Olej z owoców dzikiej róży - Olejek zmiękczający o właściwościach antyoksydacyjnych.
 • Octan tokoferylu - Skuteczny w leczeniu fotostarzenia się skóry.
 • Kwas hialuronowy - Nawilża i zapobiega utracie wilgotności, nadając skórze sprężystość.

 

 

 

 

4.9545454545455 1 1 1 1 1 Ocena 4.95

Emerge™ to frakcyjny, nieablacyjny laser diodowy wykorzystywany do rewitalizacji skóry i usuwania drobnych niedoskonałości.

Zabiegi świetnie sprawdzają się u osób chcących pozbyć się drobnych zmarszczek, lub spłycić te głębsze. Za jego pomocą wyrównujemy strukturę skóry, pozbywamy się drobnych przebarwień, zwężamy pory, zmniejszamy blizny i rozstępy. Poprawie ulega napięcie i jędrność skóry.

Laser Emerge jako jedyny posiada certyfikat FDA potwierdzający bezpieczeństwo i skuteczność w usuwaniu „kurzych łapek” na tak delikatnym obszarze, jakim jest okolica oka.

Laser emituje impulsy w postaci mikrowiązek światła, które tworzą kolumny uszkodzeń w naskórku i skórze właściwej, pozostawiając otaczające tkanki nienaruszone, dzięki czemu proces gojenia się skóry po zabiegu jest szybki. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę, pobudzona zostaje wzmożona produkcja kolagenu i elastyny.

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które  penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.

Większość zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3 - 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Rezultaty:
 
 
 

 

 

1 1 1 1 1 Ocena 0.00

Intensywna kuracja przy użyciu preparatu o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego.

Dzięki aplikacji śródskórnej uzyskujemy bardzo szybkie efekty silnego nawodnienia skóry, regeneracji oraz odżywienia.

Dzięki użyciu kremu znieczulającego zabieg jest w zasadzie bezbolesny.

4.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.83

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest bardzo skutecznym, jednym z najlepszych zabiegów rewitalizujących skórę.

Osocze bogatopłytkowe działa stymulująco na komórki, usprawnia ich pracę i nakłania do szybszej wymiany. Jest substancją bogatą w czynniki wzrostu, dzięki czemu stymuluje procesy regeneracyjne skóry, pobudzając fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, oraz tworzenie się nowych naczyń krwionośnych.

Zabieg poza ogromną skutecznością charakteryzuje się również całkowitym bezpieczeństwem. Osocze jest produktem uzyskiwanym z krwi własnej pacjenta, także nie ma najmniejszego ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

 

Efekty zabiegu:

 • Zahamowanie wypadania włosów
 • Wzrost i poprawa jakości włosów
 • Wzrost gęstości i napięcia skóry
 • Poprawa struktury i kolorytu skóry
 • Wygładzenie blizn, również potrądzikowych
 • Zmniejszenie worków i cieni pod oczami